Фавре: Убеден съм, че Тер Щеген ще остане при нас
Старши-треньорът на Борусия М'гладбах Люсиен Фавре коментира постоянните слухове за евентуалното напускане на вратаря Марк-Андре тер Щеген. Както е известно от слуховете в пресата, за основен претендент за младия страж се смята Барселона. Също така се съобщава за интерес от страна на Ювентус.
"Убеден съм, че Тер Щеген ще остане с нас. Той е отличен вратар и е нормално от него да се интересуват останалите", заяви Фавре.
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- РБ Лайпциг назначи Мартин Демикелис за нов старши треньор
- Демикелис поема РБ Лайпциг
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Байерн се отказва от Рио Нгумоа заради твърдата позиция на Ливърпул
- Агентът на Клоп отрече за Реал Мадрид: Интересува го само Германия
- Официално: Байер назначи Карлес Мартинес за свой старши треньор
- Байер намери наследник на Юлманд – идва треньорът на Тулуза
230
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]