Байерн открива офиси в САЩ и Китай
Ръководството на Байерн Мюнхен има намерение да укрепи позициите на клуба на международния пазар и да открие два офиса зад граница, съобщава Antena Bayern. Според информацията, първото представителство на баварския клуб ще бъде в Ню Йорк, а второто в Китай, като градът ще се уточни по-късно.
"Истина е. Вече посетихме Ню Йорк, разгледахме помещението. Искаме да направим марката "Байерн" още по-силна, пазарът в САЩ ни интересува", заяви членът на Борда Йорг Вакер.
Предполага се, че откриването на офисите в Китай и САЩ е свързано с това, че телевизионната компания FOX закупи правата за транслация на мачовете от Бундеслигата в САЩ и Азия от началото на сезон 2015/16.
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
- Компани призна, че иска да спечели Купата на Германия
- Кимих разкритикува тактиката на Арсенал
- Байерн пречупи Санкт Паули с 2 гола в добавеното време (видео)
- Райс: Направихме всичко, за да победим Байерн
- Мърсън: Арсенал направи гръмко изявление
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]