Робен: Проблемът с дузпата е решен
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Ариен Робен коментира своя отказ да изпълни дузпата в мача от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига с Виктория Пилзен. Както е известно, по-рано по време на срещата с Майнц 05 при резултат 3:1 за баварците холандецът поиска да изпълни отсъденият 11-метров наказателен удар, но Пеп Гуардиола се намеси и в крайна сметка Томас Мюлер застана зад "бялата точка".
"Повече нищо няма да говоря по този повод. Проблемът е решен, не искам да се говорят излишни неща. Хубавото е, че отборът реагира по този начин. Имах нужда от подкрепата на съотборниците си", заяви Робен.
- Байерн вкара 5 на Щутгарт, Леверкузен с издънка (видео)
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
- Компани призна, че иска да спечели Купата на Германия
- Кимих разкритикува тактиката на Арсенал
- Байерн пречупи Санкт Паули с 2 гола в добавеното време (видео)
- Райс: Направихме всичко, за да победим Байерн
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]