Брих: Имах съмнения към гола на Кислинг
Арбитърът на мача Хофенхайм - Байер Феликс Брих коментира епизода с попадението-фантом на нападателя на гостите Щефан Кислинг. Както е известно, в 70-та минута на двубоя след удар с глава на немеца, топката влезе във вратата, преминавайки през дупка от външната страна на мрежата. Брих зачете гола.
"Имах съмнения, но нищо не ги потвърждаваше. Споделих съмненията си с Кислинг, но той не ми каза, че топката не е попаднала във вратата. Нямах никакви аргументи в полза а това да отменя попадението: топката се намираше във вратата, това бе най-обикновен гол", заяви Брих.
- Вердер разби Унион в Берлин – червен картон преобърна мача
- Санкт Паули и Айнтрахт Франкфурт не излъчиха победител
- Анонс на 25-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
- Дортмунд победи Кьолн с човек повече, кризата на „козлите“ се задълбочава (видео)
- Лайпциг измъкна драматична победа над Аугсбург и записа юбилеен успех в Бундеслигата (видео)
- Щутгарт изпусна победата срещу Майнц след късен гол (видео)
- Хофенхайм прекъсна серията без победа след 4:2 срещу Хайденхайм (видео)
- Фрайбург и Байер Леверкузен направиха зрелищно 3:3 в Бундеслигата (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]