Кислинг се извини за гола си фантом срещу Хофенхайм
Нападателят на Байер Леверкузен Щефан Кислинг се извини поред почитателите на най-популярния спорт на планетата за своя гол-фантом в мача срещу Хофенхайм в рамките на деветия кръг на Бунделигата. Както е известно, в 70-та минута на въпросния двубой, след удар с глава на нападателя на "аспирините" топката попадна във вратата от външната страна чрез дупка в мрежата. Арбитърът призна гола, а Байер победи съперника си с 2:1.
"Скъпи запалянковци, приятели и всички, които ми писахте лично. Мога да разбера вашата реакция, аз самият съм разтроен. Гледайки повторението, много ясно се вижда, че няма гол. В ситуацията аз си извъртях главата и не можах точно да разбера, дали топката попадна във вратата или не. По някакъв начин кълбото се оказа в мрежата. Именно това казах на рефера. Искам да се извиня на всички любители на спорта, Не е хубаво да се побеждава по такъв начин. Честността много високо се цени в нашия клуб, за мен лично тя е много важна", заяви Кислинг.
- Вердер разби Унион в Берлин – червен картон преобърна мача
- Санкт Паули и Айнтрахт Франкфурт не излъчиха победител
- Анонс на 25-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
- Дортмунд победи Кьолн с човек повече, кризата на „козлите“ се задълбочава (видео)
- Лайпциг измъкна драматична победа над Аугсбург и записа юбилеен успех в Бундеслигата (видео)
- Щутгарт изпусна победата срещу Майнц след късен гол (видео)
- Хофенхайм прекъсна серията без победа след 4:2 срещу Хайденхайм (видео)
- Фрайбург и Байер Леверкузен направиха зрелищно 3:3 в Бундеслигата (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]