Хьонес: Не трябва да допускаме грешките на Борусия
Президентът на Байерн Мюнхен Ули Хьонес отбеляза, че отборът не бива да губи точки на старта на сезона, ако иска да защити титлата си. Както е известно, след четири изиграни мача баварците са втори в класирането, на две точки след Борусия Дортмунд, а до тази ситуация се стигна, след като шампионите не успяха да победят Фрайбург в миналия кръг.
"За мен сезонът започва в средата на септември, когато стартира Шампионска лига. С нетърпение очакваме мачовете от този турнир, особено тези против Манчестър Сити. Но не бива да забравяме и националната лига, тъй като участието на няколко фронта може да доведе до загуба на точки в Бундеслигата. Не бива да повтаряме миналогодишните грешки на Борусия Дортмунд, който загуби много точки на старта на сезона и след това просто не успяха да ни настигнат", заяви Хьонес.
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
- Майкъл Олисе се разплака след драматичната загуба от Англия
- Хари Кейн: Това е един от най-добрите национални отбори на Англия, в които съм играл
- Майкъл Олисе подобри рекорд на Пеле на световни първенства
- Хари Кейн: Томас Тухел научи много на първото си голямо първенство с Англия
- Байерн е уверен, че ще задържи Олисе въпреки слуховете за Реал Мадрид
- Астън Вила преговаря с Байерн за Жоао Палиня
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]