Ройс: Ще се борим за титлата
Марко Ройс е убеден, че през този сезон "жълто-черните" ще бъдат много по-сериозен опонент на Байерн Мюнхен в борбата за титлата в Бундеслигата. Както е известно, през изминалата кампания възпитаниците на Юрген Клоп жертваха вътрешните съревнования и финишираха на 25 точки разлика зад баварците, но Ройс вярва, че това повече няма как да се случи.
"Това повече никога няма да се повтори. Започваме новия сезон с мисълта да преследваме първото място, след като през миналия шампионат не се представихме добре", заяви Ройс.
"Разбира се, има и много други стойностни отбори. Шалке 04 разполага със силен състав. Байер също е опасен съперник, независимо че се раздели с Андре Шюрле. Възможно е да има изненадани от отбори като Фрайбург и Борусия Мьонхенгладбах", каза немският национал.
"Ние пък се разделихме с Марио Гьотце. Няма да е лесно да го заменим, но не виждам смисъл в това да мислим за него. Разполагаме с много класен състав, тъй че би трябвало да успеем да се справим и без Марио", завърши Ройс.
- Дортмунд изпорти 2 дузпи и пак вкара 4 на Виляреал
- Борусия ще удари „Жълтата подводница“
- Дортмунд и Щутгарт си размениха по 3 гола, Леверкузен с победа (видео)
- Адейеми води преговори с Манчестър Юнайтед и Интер
- Обкръжението на Айдеми е за трансфер в Арсенал
- Ман Юнайтед се интересува от крило на Борусия Дортмунд
- Леверкузен мачка, Дортмунд с издъгнка (видео)
- Ковач: Не можеш да правиш грешки срещу топ играчи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]