Цорк: Изненадах се от новината за Ериксен
Спортният директор на Борусия Дортмунд Михаел Цорк коментира информацията за евентуалните трансфери на полузащитниците на Аякс и Челси Кристиан Ериксен и Кевин Де Брюйне. Както е известно, по-рано се появиха информации, че белгийският футболист (Де Брюйне) ще започне сезона в Челси, а относно датския национал, вчера Bild информира, че той ще премине в немския вицешампион.
"Прочетох новината за Ериксен с голямо удивление. Въпреки това, Кевин Де Брюйне желае да се присъедини към нас", заяви Цорк.
- Дортмунд изпорти 2 дузпи и пак вкара 4 на Виляреал
- Борусия ще удари „Жълтата подводница“
- Дортмунд и Щутгарт си размениха по 3 гола, Леверкузен с победа (видео)
- Адейеми води преговори с Манчестър Юнайтед и Интер
- Обкръжението на Айдеми е за трансфер в Арсенал
- Ман Юнайтед се интересува от крило на Борусия Дортмунд
- Леверкузен мачка, Дортмунд с издъгнка (видео)
- Ковач: Не можеш да правиш грешки срещу топ играчи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]