Македа не иска да се връща в Юнайтед
Нападателят Федерико Македа призна, че би се радвал, ако подпише постоянен договор с „Щутгарт" след изтичане на наема му в немския клуб. Както е известно, през януари Манчестър Юнайтед изпрати италианеца в Бундеслигата, където младият футболист трябва да натрупа игрова практика. През сегашния сезон конкуренцията в „червените дяволи" е много висока и поради това Македа няма особени шансове да се покаже.
В същото време контрактът на Федерико с Юнайтед изтича през следващото лято и по всичко изглежда, че той не желае да го продължава, напротив - нападателят е готов да прекъсне взаимоотношенията си с лидера във Висшата лига на Англия.
„През януари имах възможност да замина само под наем, но знам, че ще получа шанс да остана в клуба и след това. Ако Щутгарт иска да подпише с мен постоянен договор, аз бих се радвал на това. В Манчестър винаги ми е било трудно заради конкуренцията в състава. Тук обаче не е така, Треньорите ми се доверяват и аз смятам, че бих прогресирал като футболист на този отбор", заяви Македа.
- Ман Юнайтед може да привлече крило от Бундеслигата за 60 млн.
- Сър Алекс: На Ман Юнайтед може да отнеме над 10 г. за титла
- Бруно ще е на разположение за трансфер срещу 57 млн.
- Астън Вила ще надвие отслабения Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед проявява интерес към халф на Борнемут
- Фернандеш: Клубът искаше да напусна през лятото
- Аморим: Трябваше да победим
- 8 гола между Юнайтед и Борнемут в шоуто на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]