Гуардиола взима Милито в Байерн?
Marca твърди, че Пеп Гуардиола вече е решил кой да бъде неговият помощник-треньор в Байерн. Според изданието, става дума за 32-годишния аржентинец Габриел Милито,. Двамата много добре се познават от съвместната им тригодишна работа в Барселона.
След като прекрати кариерата си на футболист през миналото лято, Габриел Милито бе канен да започне работа като треньор в някои от елитните аржентински отбори. Бившият играч отказа предложенията и сега най-вероятно ще се съгласи да работи отново с Гуардиола, но ти път като колега на бившия си наставник.
- Белингам: За мен Хари Кейн е най-великият английски футболист
- Хари Кейн стана №1 по голове за Англия на световни първенства
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Тухел: Кейн е перфектният лидер за Англия
- Кейн разкри как е надхитрил Ливакович при дузпата срещу Хърватия
- Хари Кейн изравни легендарния Линекер на върха в историята на Англия на Световни първенства
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]