Гомес пред трансфер в Хофенхайм
Резервният вратар на Тотнъм Еурелио Гомес може да продължи кариерата си в немската Бундеслига, съобщава Sky Sports. Според информациите, 31-годишният бразилец е много близо до трансфер в Хофенхайм 1899, където да играе под наем до края на сезона.
Предварителната договореност между клубовете вече е достигната, а самият вратар снощи е излетял за Германия за оформяне на сделката.
- Игор Тудор отправи послание към отбора
- Доминик Соланке: Тотнъм може да обърне ситуацията
- Шон Дайк отказва да бъде временен мениджър на Тотнъм
- И Ливърпул ще се наложи над Тотнъм
- Тотнъм удължи срока за сезонните карти заради опасността от изпадане
- Венкатешам: Даниел Леви носи голяма част от вината за кризата в Тотнъм
- Реднап: Бих се върнал в Тотнъм, ако Даниел Леви още бе президент
- Дийн Сондърс: Ван де Вен още няма „футболния интелект“ за Ливърпул
203
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]