Хамбургер проявява интерес към национал на ОАЕ
Полузащитникът на Хамбургер и националния отбор на ОАЕ Омар Абдурахман попадна в сферата на интересите на Хамбургер, съобщава Sport 360. Според информацията, спортният директор на Хамбургер Франк Арнесен е заминал за арабската страна, за да наблюдава лично играта на 21-годишния футболист.
„Това е един от най-добрите играчи в своята възрастова група в региона на Персийския залив. Той има невероятен дрибъл, техника, страхотен контрол върху топката и виждане на терена. Уверен съм, че го очаква голямо бъдеще", заяви Арнесен за Sport 360.
Както е известно, през лятото Абдурахман отклони предложение на Манчестър Сити, в чийто състав беше на двуседмични проби.
- Байерн приключи годината с доста добра победа
- Байер Леверкузен постигна целта си срещу РБ Лайпциг (видео)
- Борусия Дортмунд с ценна победа срещу адашите от Гладбах
- Байерн бързо ще се върне към победите
- Анонс на 15-ти кръг на Бундеслигата
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Нойер е аут за неопределено време
- Компани: Трябваше да се справим по-добре
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]