Хайнкес е недоволен от обявявнето на новината за Гуардиола
Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Юп Хайнкес изрази недоволството си от факта, че пристигането на Пеп Гуардиола на „Алианц Арена" е обявено едва сега. Немският специалист е на мнение, че това е трябвало да бъде направено по време на зимната пауза.
Както е известно, в средата на миналата седмица Байерн Мюнхен обяви, че в края на сезона бившият наставник на Барселона ще замени Юп Хайнкес на поста старши-треньор на отбора.
„Смятам, че това трябваше да бъде казано на пресата по време на зимната ваканция. Сега се вдигна шум до небесата в средствата за масова информация, а това ни пречи на нормалната работа и подготовката за следващия мач в Бундеслигата", заяви Хайнкес за Antena Bayern.
- Байерн вкара 5 на Щутгарт, Леверкузен с издънка (видео)
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
- Компани призна, че иска да спечели Купата на Германия
- Кимих разкритикува тактиката на Арсенал
- Байерн пречупи Санкт Паули с 2 гола в добавеното време (видео)
- Райс: Направихме всичко, за да победим Байерн
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]