Рибери може да премине в ПСЖ
Пари Сен Жермен е на път да привлече още една звезда в състава си, съобщава авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. Според информация на изданието, става дума за полузащитника на Байерн Мюнхен Франк Рибери.
Медията твърди, че парижани имат намерение да върнат Рибери в родината му, след като той изкара дълъг и успешен период в немския гранд. За целта французите са готови да заплатят за Рибери сумата от 40 милиона евро.
През последните години Рибери бе многократно спряган за трансфер, включително и в Реал Мадрид, но така и не се стигна до напускането му.
- Тиери Анри: Кварацхелия и Дембеле са кошмар за всяка защита
- Хари Кейн посочи фаворита за финала в Шампионската лига
- Нойер остава в Байерн и през следващия сезон
- Шеф на Байерн постави под въпрос съдийството срещу ПСЖ
- Хари Кейн: Имахме достатъчно положения, за да стигнем до финала
- Ал-Хелаифи: Казах на отбора, че това е нашият стадион
- Нойер: Липсваше ни убийствен инстинкт в атака
- Луис Енрике: Показахме характер срещу Байерн, заслужихме втори пореден финал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]