Байерн Мюнхен преподписа със защитник
Защитникът на Байерн Мюнхен Диего Контенто подписа с клуба нов договор, съобщи официалният сайт на баварския гранд. Според информацията, срокът на новия контракт на 22-годишния защитник ще бъде за четири години и изтича в края на юни 2016 година.
Контенто е възпитаник на мюнхенския клуб и цялата си досегашна кариера прекарва в системата на клуба. През изминалия сезон записа 818 минути с фланелката на мюнхенци, 120 от които на финала на Шампионска лига.
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Тухел: Кейн е перфектният лидер за Англия
- Кейн разкри как е надхитрил Ливакович при дузпата срещу Хърватия
- Хари Кейн изравни легендарния Линекер на върха в историята на Англия на Световни първенства
- Кейн изпревари Роналдо и Марадона с деветия си гол на световни първенства
- Мусиала прикри логото на слушалките си заради правилата на ФИФА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]