Байерн съвсем сдаде титлата на Дортмунд (видео)

След загубата от Борусия Дортмунд, днес Байерн допусна нова грешна стъпка в борбата за титлата, завършвайки наравно 0:0 на своя стадион с отбора на Майнц. По-рано днес шампионите победиха Шалке с 2:1 и разликата между "жълто-черните" и "баварците" вече е осем точки три кръга преди края и въпросът с титлата в Германия е решен.

Липсваха голови положения почти през цялата първа част. В 43-ата минута Тимошчук стреля, но прати кълбото в лявата греда. В следващата атака имаше ново чисто положение. Тогава Томас Мюлер изведе Олич, който напредна сам срещу вратаря, но не овладя добре топката и пропиля възможността.

В 63-ата минута Робен свали топката с глава към Гомес, който опита да прехвърли излезлия напред вратар, но прати кълбото високо над вратата. До края липсваха други интересни положения.