Рибери и Бадщубер под въпрос за мача с Байер Леверкузен
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Франк Рибери е под въпрос за мача на баварците срещу Байер Леверкузен тази събота. Както е известно, френският халф получи контузия в бедрото в среща за националния си тим срещу Бундестима и най-вероятно ще пропусне двубоя от германското първенство. Също в двубоя между националните отбори Бадщубер контузи гърба си и е малко вероятно да играе. Повече яснота по въпроса ще има утре сутринта, когато двамата ще преминат допълнителни тестове.
„Не знам дали ще мога да играя. Ще се опитам, но все още изпитвам болки. Вчера стоях шест часа в болница, а днес плувах и карах велосипед. Надявам се до утре да се оправя", заяви Рибери.
В същото време полузащитникът на мюнхенци Бастиан Швайнщайгер пристъпи към леки упражнения. Очакванията са през следващите няколко дни немският национал да увеличи натоварванията, но въпросът със завръщането му засега остава неясен.
- Лотар Матеус отправи ясно послание към Джамал Мусиала
- Байерн привлича сенегалски талант с договор до 2031 година
- Галатасарай отрече информациите за трансфер на Джамал Мусиала
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
- Майкъл Олисе се разплака след драматичната загуба от Англия
- Хари Кейн: Това е един от най-добрите национални отбори на Англия, в които съм играл
- Майкъл Олисе подобри рекорд на Пеле на световни първенства
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]