Домо влезе в края при загуба на Дуисбург, Рангелов също с поражение

Валери Домовчийски влезе като резерва в последните минути при загубата на неговия Дуисбург с 2:4 като гост на Ханза Рощок в среща от 21-ия кръг на германската Втора Бундеслига.

Бившият играч на Левски се появи в игра в 79-ата минута, когато замени Томаш Захорски при резултат 3:2 в полза на домакините, които реализираха и четвърти гол в 82-ата минута. Точен тогава бе Борг от дузпа. След това поражение Дуисбург остава на 12-то място в класирането с актив от 20 точки. Ханза е на последната 20-та позиция с 15 точки.

Димитър Рангелов игра цял мач за своя Енерги Котбус, но тимът му загуби с 0:2 в гостуването си на Карлсруе. В друга срреща Гройтер Фюрт без българина Асен Караславов спечели с 5:1 у дома срещу Падерборн.