Домо влезе в края при загуба на Дуисбург, Рангелов също с поражение
Валери Домовчийски влезе като резерва в последните минути при загубата на неговия Дуисбург с 2:4 като гост на Ханза Рощок в среща от 21-ия кръг на германската Втора Бундеслига.
Бившият играч на Левски се появи в игра в 79-ата минута, когато замени Томаш Захорски при резултат 3:2 в полза на домакините, които реализираха и четвърти гол в 82-ата минута. Точен тогава бе Борг от дузпа. След това поражение Дуисбург остава на 12-то място в класирането с актив от 20 точки. Ханза е на последната 20-та позиция с 15 точки.
Димитър Рангелов игра цял мач за своя Енерги Котбус, но тимът му загуби с 0:2 в гостуването си на Карлсруе. В друга срреща Гройтер Фюрт без българина Асен Караславов спечели с 5:1 у дома срещу Падерборн.
- Волфсбург изпусна РБ Лайпциг
- Аугсбург пречупи Хайденхайм с дузпа в края
- Анонс на 22-ри кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
- Дубъл на Демирович донесе победата на Щутгарт над Кьолн
- Eфективeн Айнтрахт прекрати серията без победа
- Байер Леверкузен не остави шанс на Санкт Паули
- Байерн удължи негативната серия на Вердер
- Защитата на Вердер ще се провали срещу атаката на Байерн
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]