Гьотце аут до януари
Атакуващият полузащитник на Борусия Дортмунд Марио Гьотце получи травма на бедрото по време на неделния мач с Кайзерслаутерн, който завърши при резултат 1:1. 19-годишният футболист ще се завърне в строя не по-рано от началото на януари, съобщава АР, което означава, че младият футболист ще пропусне следващият мач на шампионите от Бундеслигата с Фрайбург, както и срещата от Купата за Германия с Дюселдорф.
Това е голяма загуба за отбора воден от Юрген Клоп, защото Гьотце със своите шест гола и осем асистенции в 22 мача на своя тим през настоящия сезон допринесе за успехите на Борусия Дортмунд и в борбата на „жълто-черните" да защитят титлата си.
- Анонс на 25-ти кръг на Бундеслигата – срещите в събота
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Емре Джан със скъсани кръстни връзки
- Компани: Това бе страхотна реклама за Бундеслига
- Анонс на 24-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
- Байерн прекърши Борусия Дортмунд
- Борусия Дортмунд и Байерн Мюнхен няма да се победят
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]