Клоп: Подарихме им двете точки
Старши-треньорът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп не скри разочарованието си от вчерашната среща с Борусия Мьонхенгладбах на „Борусия-Парк", която бе част от 15-я кръг на Бундеслигата. Както е известно, шампионите доминираха през целия мач и заслужено поведоха с гол на Левандовски в 40-та минута, но 18 минути преди края на редовното време Ханке успя да изравни резултата. По този начин, „жълто-черните", които записаха три поредни победи, включително и при гостуването си на Байерн Мюнхен, отстъпиха лидерската си позиция на баварците.
Според Юрген Клоп, неговите футболисти са подарили две точки на домакините.
„Не дойдохме тук за равенство, а да победим и смятам, че се опитахме да го направим. Имахме по-големи шансове за отбелязване на гол, но пропуснахме добри положения, за което сега всички съжаляваме. Мисля, че им подарихме двете точки", заяви за Sky Sports 2 Клоп.
- Байер победи Борусия Дортмунд като гост и взе ценни точки (видео)
- Шлотербек остава в Дортмунд, преподписа до 2031 година
- Борусия Дортмунд потвърди интереса си към Санчо
- Борусия Дортмунд победи Щутгарт с два гола след 90-ата минута (видео)
- Анонс на 28-ми кръг на Бундеслигата
- Манчестър Юнайтед с оферта за Антон от Борусия Дортмунд
- Клоп се включи в мач на легендите на Ливърпул и Дортмунд
- Матиас Замер: Раздялата между Борусия Дортмунд и Себастиан Кел е логична
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]