Борусия Дортмунд потвърди интереса си към Санчо
Спортният директор на Борусия Дортмунд Ларс Рикен потвърди, че клубът разглежда възможността да привлече отново крилото Астън Вила Джейдън Санчо.
Английският национал вече има два успешни периода в германския клуб и не е изключено през лятото да получи трети шанс в Дортмунд.
В момента Санчо играе под наем във Вила, като правата му принадлежат на Манчестър Юнайтед. Договорът му с "червените дяволи“ изтича в края на юни и няма да бъде подновен, което означава, че 26-годишният футболист ще стане свободен агент.
"В момента наблюдаваме много играчи и ги анализираме внимателно. Проверяваме дали могат да ни направят по-силни. Правим това и с Джейдън“, заяви Рикен пред Bild.
Така Борусия Дортмунд остава една от реалните опции за бъдещето на Санчо, особено предвид успешното му минало в клуба.
- Борусия Дортмунд победи Щутгарт с два гола след 90-ата минута (видео)
- Анонс на 28-ми кръг на Бундеслигата
- Манчестър Юнайтед с оферта за Антон от Борусия Дортмунд
- Клоп се включи в мач на легендите на Ливърпул и Дортмунд
- Матиас Замер: Раздялата между Борусия Дортмунд и Себастиан Кел е логична
- Борусия (Дортмунд) търси наследник на Кел, Бук е сред фаворитите
- Дортмунд с обрат от 0:2 до 3:2 срещу Хамбургер (видео)
- Борусия Дортмунд удължи договора на Емре Джан въпреки тежката контузия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]