Тен Хаг коментира уволнението си, давайки за пример Алонсо
Бившият старши -треньор на Байер Леверкузен Ерик тен Хаг коментира уволнението си от клуба в Леверкузен, давайки за пример Шаби Алонсо, който преди това беше уволнен като старши треньор на Реал Мадрид. Шаби преди това бе треньор на Байер Леверкузен, докато Тен Хаг работи в Манчестър Юнайтед. В момента Ерик работи като технически директор на холандския клуб Твенте.
"Бях уволнен, без да имам шанс да докажа, че подходът ми работи. Ако погледнете автобиографията ми, ще видите, че винаги е била доста добра. Подходът ми към работата винаги води до успех. Разбира се, това е разочароващо, но такъв е светът на футбола. Вижте Шаби Алонсо и Реал Мадрид. Случи се и на него, въпреки че е топ треньор. Случва се на почти всеки“, заяви Тен Хаг.
Тен Хаг напусна Байер през септември 2025 г.
- Падерборн пречупи Волфсбург след драма в продълженията и се завърна в Бундеслигата
- Хари Кейн не изключва завръщане във Висшата лига
- Хеттрик на Кейн донесе Купата на Германия на Байерн
- Бундеслигата 2025/26: между хегемонията на Байерн и падението на Байер
- Байерн Мюнхен ще сложи ръка и на Купата
- Компани: Искаме да върнем Купата на Германия в Мюнхен
- Хьонес: Срещу Байерн ще ни трябва изключителен мач
- Нойер пропуска финала за Купата на Германия срещу Щутгарт
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]