Байерн Мюнхен взе решение за Нойер
Байерн Мюнхен реши да поднови договора на вратаря Мануел Нойер . Новото споразумение ще задържи вратаря в мюнхенския клуб до лятото на 2027 г., според Bild. Световният шампион ще бъде на 41 години по това време.
Според изданието, преговорите за нов договор на немския вратар се очаква да започнат през декември. Клубът е доволен от представянето на вратаря и значителните промени, които той е направил в тренировъчната си програма, за да предотврати по-нататъшни контузии. Съобщава се, че Нойер се консултира ежедневно с физиотерапевта на отбора и прави допълнителни упражнения преди и след редовните тренировки със съотборниците си.
Този сезон Мануел Нойер е изиграл 13 мача за клуба във всички състезания, като е запазил шест от мрежите си сухи.
- Олисе задмина Бруно по асистенции средно на мач през сезона
- Хари Кейн влезе в елитна компания след исторически сезон с Байерн
- Хари Кейн не изключва завръщане във Висшата лига
- Хеттрик на Кейн донесе Купата на Германия на Байерн
- Бундеслигата 2025/26: между хегемонията на Байерн и падението на Байер
- Байерн Мюнхен ще сложи ръка и на Купата
- Компани: Искаме да върнем Купата на Германия в Мюнхен
- Хьонес: Срещу Байерн ще ни трябва изключителен мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]