Кейн може да премине в Реал Мадрид или Барселона
Централният нападател на Байерн Мюнхен Хари Кейн може да напусне отбора, съобщава Sport Bild.
Според източник, договорът на 32-годишния англичанин съдържа клауза за освобождаване от по-малко от 68 милиона евро, ако Кейн желае да напусне през лятото на 2026 г. Според съобщенията, Реал Мадрид и Барселона сериозно обмислят да подпишат с Хари това лято.
Припомняме, че Кейн отбеляза 100 гола за Байерн в 104 мача - най-бързото постижение в топ 5 лиги на 21-ви век. Той отбеляза своя 100-ти гол срещу Вердер Бремен вчера, 26 септември. Този сезон Кейн има 14 гола и три асистенции в седем мача за клуба във всички състезания.
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
- Компани призна, че иска да спечели Купата на Германия
- Кимих разкритикува тактиката на Арсенал
- Байерн пречупи Санкт Паули с 2 гола в добавеното време (видео)
- Райс: Направихме всичко, за да победим Байерн
- Мърсън: Арсенал направи гръмко изявление
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]