Кейн: Байерн е най-доброто място за печелене на трофеи
Нападателят на Байерн Мюнхен Хари Кейн коментира информациите, че може да напусне клуба от Мюнхен и да се завърне в Англия. По-рано медийни съобщения предполагаха, че 32-годишният футболист може да се завърне в родината си след Световното първенство през 2026 г.
"Мисля ли за това? Не в момента. Наистина съм щастлив тук. Остават ми две години от договора. Наслаждавам се на всеки момент. Не мисля за връщане в Англия. Харесва ми да работя с отбора и треньора и се надявам да продължим да постигаме успехи.
Байерн най-доброто място за печелене на трофеи ли е? Да, абсолютно“, цитира англичанина страницата на Bayern & Germany в социалните мрежи X.
Кейн се присъедини към германския клуб от Тотнъм през лятото на 2023 г. Нападателят бе в лондонския клуб от 2004 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 75 милиона евро.
- Олисе задмина Бруно по асистенции средно на мач през сезона
- Хари Кейн влезе в елитна компания след исторически сезон с Байерн
- Хари Кейн не изключва завръщане във Висшата лига
- Хеттрик на Кейн донесе Купата на Германия на Байерн
- Бундеслигата 2025/26: между хегемонията на Байерн и падението на Байер
- Байерн Мюнхен ще сложи ръка и на Купата
- Компани: Искаме да върнем Купата на Германия в Мюнхен
- Хьонес: Срещу Байерн ще ни трябва изключителен мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]