Крило на Байерн отказа трансфер във Фенербахче заради Моуриньо
Крилото на Байерн и испанския национален отбор Брайън Сарагоса е отхвърлил възможността да премине във Фенербахче, където старши треньор е португалският специалист Жозе Моуриньо, съобщава Kicker.
Според източника, 23-годишният испанец е бил смутен от репутацията на португалския специалист. В същото време Байерн планира да продаде играча в рамките на летния трансферен прозорец. Отбелязва се, че Фенербахче е предложил сумата, изисквана от мюнхенския отбор за покупката на играча. Други клубове, заинтересовани от испанеца, само обмислят възможността за лизинг.
През сезон 2024/2025 Брайън изигра 28 мача във всички състезания, докато беше под наем в Осасуна. Той отбеляза един гол и направи шест асистенции. Договорът на Сарагоса с Байерн е до 30 юни 2029 г. Авторитетният интернет портал Transfermarkt оценява трансферната му стойност на 12 милиона евро.
- Хьонес: Гласнер щеше да поеме Байерн, но Палас го задържа
- Хьонес: Кейн струва 250 млн. евро
- Хьонес: Шансовете срещу Реал са 50 на 50
- Нойер се завръща навреме за сблъсъка с Реал Мадрид
- Гуардиола дал „зелена светлина“ за Компани в Байерн
- Байерн насочва поглед към защитник на Челси
- Травма в коляното вади Урбиг от мачовете на Германия
- Байерн разби Унион с 4:0 и уверено продължава битката на върха (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]