Spiegel: Марко ван Бастен поема Хамбургер
За нов старши-треньор на Хамбургер ще бъде назначен Марко ван Бастен, съобщи новината Spiegel. Според изданието, което се позовава на свой източник вътре в клуба, ръководството на „динозаврите" вече е провело предварителни разговори с холандският специалист, който се е съгласил с предложените му условия и очакванията са, че в следващите ден - два Ван Бастен ще сложи подписа си под своя договор.
Както е известно, тази вечер Хамбургер уволни Михаел Йонинг, след като под негово ръководство отбор записа само едно равенство от шест мача в Бундеслигата и в момента заема последното място в класирането.
По-рано Ван Бастен работеше с националния отбор на Холандия и Аякс, а през лятото бе включен в числото на претендентите за поста старши-треньор на Твенте.
- Демикелис поема РБ Лайпциг
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Байерн се отказва от Рио Нгумоа заради твърдата позиция на Ливърпул
- Агентът на Клоп отрече за Реал Мадрид: Интересува го само Германия
- Официално: Байер назначи Карлес Мартинес за свой старши треньор
- Байер намери наследник на Юлманд – идва треньорът на Тулуза
- Байер се отказа от Арбелоа заради съмнения в готовността му за върха
- Байерн започна преговори за халф на ПСВ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]