Ковач обясни како липсва на Джоб Белингам
Старши -треньорът на Борусия Дортмунд Нико Ковач говори за 19-годишния халф на отбора Джоб Белингам, а също така разказа какво липсва на английския футболист.
"Той има силна физическа подготовка и издръжливост, както и добро чувство за игра. Все още свиква с това, което правихме на тренировки през последните четири месеца. На 19 години все още му липсва дисциплина и е склонен да се измества от позиция, особено когато топката е в ръцете на противника“, заяви Ковач.
Джоб Белингам премина в немския клуб през лятото на 2025 г. по време на специален трансферен прозорец преди началото на Световното клубно първенство.
- Дортмунд победи Кьолн с човек повече, кризата на „козлите“ се задълбочава (видео)
- Анонс на 25-ти кръг на Бундеслигата – срещите в събота
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Емре Джан със скъсани кръстни връзки
- Компани: Това бе страхотна реклама за Бундеслига
- Анонс на 24-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
- Байерн прекърши Борусия Дортмунд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]