Борусия Дортмунд не успя да победи Флуминензе
Приключи мачът от първия кръг на Група F на Световното клубно първенство, в който се срещнаха Флуминензе и Борусия Дортмунд. Двубоят се проведе на стадион "МетЛайф“ (Ийст Ръдърфорд, САЩ) и завърши при резултат 0:0.
В група F тези отбори ще играят още срещу Мамелоди Съндаунс от Южна Африка и Улсан Хюндау (Южна Корея).
Световното клубно първенство на ФИФА започна на 15 юни и ще продължи до 13 юли 2025 г. в Съединените щати. В турнира участват 32 клуба, разделени в осем групи от по четири отбора. Двата най-силни отбора от всеки квартет ще продължат представянето си в плейофния кръг.
- Байер Леверкузен спечели дербито срещу Кьолн след спорна дузпа и дубъл на Шик
- Джейдън Санчо може да се завърне в Борусия Дортмунд
- Анонс на 30-ти кръг на Бундеслигата
- Байер победи Борусия Дортмунд като гост и взе ценни точки (видео)
- Шлотербек остава в Дортмунд, преподписа до 2031 година
- Борусия Дортмунд потвърди интереса си към Санчо
- Борусия Дортмунд победи Щутгарт с два гола след 90-ата минута (видео)
- Анонс на 28-ми кръг на Бундеслигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]