Лерой Сане се обърна към феновете на Байерн
Нападателят на Галатасарай Лерой Сане се обърна към феновете на Байерн. Германският футболист преди това беше преминал в турския клуб, подписвайки тригодишен договор.
"Скъпи фенове на Байерн, след пет интензивни години в Мюнхен, реших да започна нова глава през следващия сезон. Изключително горд съм, че изиграх повече от 200 мача за най-добрия и най-голям клуб в Германия и винаги ще си спомням с умиление за титлите, които спечелихме заедно.
Благодаря на клуба, треньорския щаб, на всички, които работят зад кулисите, на моите съотборници и особено на вас, феновете, за времето, което прекарахме заедно, и спомените, които създадохме. Завинаги ще бъда благодарен за времето си в Байерн“, написа Сане на страницата си в социалните мрежи.
Лерой Сане игра за Байерн от 2020 г.
- Байерн Мюнхен направи зрелищен обрат срещу Майнц 05
- Байерн ще отпразнува титлата с победа над Майнц 05
- Тежък удар за Германия: Гнабри пропуска Мондиал 2026
- Джаксън се връща в Челси след наема в Байерн
- Байерн на финал за Купата след победа над Леверкузен
- Компани: Всеки трофей с Байерн е като първи
- Байерн направи обрат срещу Щутгарт и си осигури титлата в Германия
- Байерн Мюнхен губи Серж Гнабри за решителната фаза от сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]