Джонатан Та коментира трансфера си в Байерн
Германският защитник Джонатан Та коментира трансфера си в Байерн Мюнхен. Партньорството бе обявено днес, 29 май.
"Искам да поема отговорност и да работя усилено всеки ден, за да можем да бъдем успешен отбор и да спечелим много трофеи заедно“, цитира Та официалния акаунт на Байерн в социалните мрежи.
Байерн и Та подписаха договор до лятото на 2029 г. Според слухове в немската преса, заплатата на 29-годишния играч в Мюнхен ще бъде 14 милиона евро на сезон.
По-рано беше съобщено, че отборът от Мюнхен ще трябва да плати бонус при подписване на договор със защитника. Преди това интерес към защитника се приписваше на Реал Мадрид, Барселона, Манчестър Юнайтед и няколко клуба от италианската Серия А.
- Та: Можем да постигнем нещо на Световното
- Байерн приключи годината с доста добра победа
- Атлетико Мадрид обмисля да привлече халф на Байерн
- Байерн бързо ще се върне към победите
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Нойер е аут за неопределено време
- Компани: Трябваше да се справим по-добре
- Дузпа в края спаси Байерн от излагация срещу последния в класирането
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]