Байерн може да привлече Нико Уилямс
Байерн е готов да насочи вниманието си към други играчи, след като не успя да привлече халфа на Байер Флориан Вирц . Това съобщава AS, позовавайки се на Sport Bild.
Според източника, клубът от Мюнхен обмисля няколко играчи, които да подсилят атакуващия състав. Един от тях е крилото на Атлетик Билбао Нико Уилямс. В германския гранд вярват, че 22-годишният футболист може да сформира ефективно партньорство с атакуващия халф Джамал Мусиала.
Уилямс е изиграл 45 мача във всички състезания този сезон, в които отбеляза 11 гола и даде седем асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2027 г. Според информация, предоставена в портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 70 милиона евро.
- Манчестър Юнайтед следи Ким Мин-дже, но кореецът иска да остане в Байерн
- Ливърпул получи сериозен тласък за трансфер на Майкъл Олисе заради Реал Мадрид
- Хари Кейн е пред нов договор с Байерн до 2029 година
- Връщането на топката Torfabrik предизвика недоволство сред вратарите в Германия
- Байерн Мюнхен започна преговори за Игор Тиаго
- Байерн привлече сенегалски талант с договор за пет години
- Президентът на Байерн призова Бундеслигата към по-активно международно развитие
- Компани: Бундеслигата е втората най-силна лига след Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]