Хьонес: Гуардиола ни посъветва да вземем Компани
Президентът на Байерн Мюнхен Ули Хьонес изрази мнението си за старши- треньора на отбора Венсан Компани.
"Това е разлика като нощ и ден в сравнение с това, което бе преди. Той е общителен и се грижи за своите играчи. Но ние не знаехме това преди. Затова се обадихме на Пеп Гуардиола и го помолихме за съвет. Той просто ни каза, че можем да го вземем на сляпо, той може да го направи. Всъщност има малко, което да пречи на успешните години във ФК Байерн“, заяви Хьонес.
Припомняме, че Компани стана старши- треньор на Байерн през май 2024 г. Договорът с мюнхенския клуб е до лятото на 2027 г.
- Байерн ще отпразнува титлата с победа над Майнц 05
- Тежък удар за Германия: Гнабри пропуска Мондиал 2026
- Джаксън се връща в Челси след наема в Байерн
- Байерн на финал за Купата след победа над Леверкузен
- Компани: Всеки трофей с Байерн е като първи
- Байерн направи обрат срещу Щутгарт и си осигури титлата в Германия
- Байерн Мюнхен губи Серж Гнабри за решителната фаза от сезона
- Байерн ще подпечата титлата с победа над Щутгарт
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]