Рангелов носи победата на Енерги (видео)

Българският нападател Димитър Рангелов отбеляза гол при победата на Енерги Котбус срещу Алемания Аахен. Отборът, в който играе българинът, спечели с 2:0 в гостуването си.
В 53-ата минута Ивица Банович отбеляза първото попадение в срещата. В 74-ата минута Рангелов се разписа за крайното 2:0, а само три минути по-късно бе заменен от Тобиас Щефен.

Енерги има актив от 9 точки и заема третата позиция във временното класиране на втора Бундеслига, докато домакините останаха на последно място с 0 точки след четири кръга.

В друг мач от този кръг във втора Бундеслига, Гройтер Фюрт се наложи с минималното 1:0 като гост над Падерборн. Единственото попадение вкара Ньоде, а българинът Асен Караславов остана цял мач резерва за победителите.