Компани дебютира с победа, начело на Байерн (видео)

F.

Байерн Мюнхен не срещна трудности с втородивизионния Улм и го победи с 4:0 като гост на старта на Купата на Германия.

Гостите започнаха вдъхновени и на практика си решиха изхода от двубоя след само четвърт час игра. След суматоха в наказателното поле на домакините топката попадна у Томас Мюлер, който шутира в опразнената врата и откри резултата. Само четири минути по-късно неостаряващият Мюлер отново се оказа на правилното място и в правилното време, за да засече подаване на границата на малкия пеналт и пак оплете коженото кълбо в мрежата.

Кингсли Коман и Хари Кейн се разписаха в края на срещата, за да може новият старши треньор на Байерн – Венсан Компани, да тръгне с победа при официалния си дебют, начело на германския колос.