Де Лигт почти се разбра с Ман Юнайтед
Защитникът на Байерн Мюнхен и националния отбор на Нидерландия Матайс де Лигт почти се разбра за личните условия на договора си с Манчестър Юнайтед, съобщава известният журналист Фабрицио Романо в социалната мрежа X (бивш Twitter).
Според източника, "червените дяволи" са уверени в успеха на сделката с футболиста. Съобщава се, че Де Лигт е дал да се разбере на агента си, че иска да премине в Манчестър Юнайтед. Клубовете продължават преговорите.
Да припомним, че през миналия сезон Де Лигт взе участие в 30 мача във всички турнири, в които отбеляза два гола и една асистенция. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2027 г. Според информация на портала Transfermarkt пазарната стойност на футболиста е 65 милиона евро.
- Байерн Мюнхен направи зрелищен обрат срещу Майнц 05
- Байерн ще отпразнува титлата с победа над Майнц 05
- Тежък удар за Германия: Гнабри пропуска Мондиал 2026
- Джаксън се връща в Челси след наема в Байерн
- Байерн на финал за Купата след победа над Леверкузен
- Компани: Всеки трофей с Байерн е като първи
- Байерн направи обрат срещу Щутгарт и си осигури титлата в Германия
- Байерн Мюнхен губи Серж Гнабри за решителната фаза от сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]