Вратарят на Байер с мозъчно сътресение
Вратарят на Байер Леверкузен Фабиан Гифер бе приет в болница след вчерашният мач от 1-я кръг на Бундеслигата с Майнц 05, съобщава официалният сайт на клуба. Стражът е диагностициран със сътресение на мозъка, което получи вследствие на тежък сблъсък с нападателя на Майнц05 Ерик-Максим Чупо-Мотинг в 84-та минута на двубоя. Както е известно, Гифер успя да се задържи на терена до края на срещата, но прегледът със скенер постави диагнозата и му отреди поне два дни болнично наблюдение.
От щаба на Леверкузен обясниха, че ще дадат почивка на стража си за предстоящото домакинство на Вердер Бремен в неделя, което ще постави в трудно положение наставника на „аспирините" Робин Дут, тъй като основният вратар Рене Адлер ще отсъства от терена до септември заради операция на коляното, а резервата на двамата- Дейвид Йелдел също претърпя сериозен сблъсък в срещата за Купата на Германия срещу Дрезден в края на миналия месец.
- Топмьолер подаде оставка като старши треньор на Айнтрахт Франкфурт
- Компани: Нямам думи за Нойер
- Поне 30 човека пострадаха преди мача Херта – Шалке 04
- Байерн e първият отбор от топ 5 лигите в Европа, достигнал 100 гола
- Байерн Мюнхен размаза РБ Лайпциг (видео)
- Втора поредна победа за Дортмунд (видео)
- Байерн ще укроти Биковете
- Анонс на 18-ти кръг на Бундеслигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]