Байер Леверкузен със специален подарък от WWE
Най-голямата кеч организация - WWE поздрави Байер Леверкузен за шампионската титла. Световната федерация по кеч изпрати на "аспирините" специално изработен шампионски пояс, на който се вижда и логото на отбора.
"Поздравления за Байер Леверкузен за това, станаха шампиони на Германия за първи път в своята история, при това в сезон, в който бяха непобедени. Време е да празнувате като шампиони, каквито сте... Успех и на мача за Купата на Германия и ще се видим този август на турнира Bash в Берлин", написа живата легенда на WWE и сега един от шефовете в компанита - Трите Хикса.
- Демикелис поема РБ Лайпциг
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Байерн се отказва от Рио Нгумоа заради твърдата позиция на Ливърпул
- Агентът на Клоп отрече за Реал Мадрид: Интересува го само Германия
- Официално: Байер назначи Карлес Мартинес за свой старши треньор
- Байер намери наследник на Юлманд – идва треньорът на Тулуза
- Байер се отказа от Арбелоа заради съмнения в готовността му за върха
- Байерн започна преговори за халф на ПСВ
507