Байерн не се е отказал от Уокър


Байерн е готов да направи нова оферта за подписа на десния защитник на Манчестър Сити Кайл Уокър.
Уокър почти премина в Байерн миналото лято. Кайл бе готов да последва бившия си партньор Хари Кейн, но в последния момент промени решението си и остана в Сити, като получи нов договор и капитанска лента.
Всеобщо се смята, че зад интереса на Байерн към Уокър стои Томас Тухел, който напуска поста си като старши -треньор на мюнхенци след края на сезона. Въпреки това германският гранд все още иска Кайл.
Според Daily Star, Сити може да се опита да използва интереса на Байерн към 33-годишния Уокър, за да привлече плеймейкъра Джамал Мусиала за £80 милиона, смятан за цел номер едно на Сити за лятото.
Добавяме, че от преминаването си в Сити през 2017 г. Уокър спечели пет титли от Висшата лига, две Купи на Англия, четири Купи на Лигата, Шампионска лига и Световно клубно първенство.
- Байерн Мюнхен коментира контузиите на Дейвис и Упамекано
- Реал Мадрид работи по трансфер на европейски шампион
- Кейн: Тухел е фантастичен
- Дайк: Искам да напусна с дългове от 127 млн. и да си намеря работа в Байерн
- Почина 18-годишен след удар в главата
- Байерн загуби точки срещу Унион (видео)
- Байерн започва преговори с Мюлер и Сане
- Байерн ще спечели на Старото лесничейство