Тухел коментира слуховете за Рангник
Старши- треньорът на Байерн Томас Тухел , който ще напусне клуба след края на настоящия сезон, отговори на въпроса, че австрийският специалист Ралф Рангник може да води отбора от Мюнхен след напускането му на клуба.
"Честно казано, този въпрос е подобен на въпроса за съсед, който вдига шум в три през нощта (смее се) . Ще настроя слушалките си в режим на шумопотискане и няма да му обръщам внимание. Тази тема няма да ми помогне нито утре, нито във вторник – и това не е моя грижа“, заяви Тухел.
Припомняме, че по-рано в медиите се появи информация, че Байерн е готов да предложи на Рангник договор до 2026 или 2027 година. Съобщаваше се, че феновете на клуба от Мюнхен са създали петиция с искане Тухел да остане като старши -треньор на отбора.
- Олисе задмина Бруно по асистенции средно на мач през сезона
- Хари Кейн влезе в елитна компания след исторически сезон с Байерн
- Хари Кейн не изключва завръщане във Висшата лига
- Хеттрик на Кейн донесе Купата на Германия на Байерн
- Бундеслигата 2025/26: между хегемонията на Байерн и падението на Байер
- Байерн Мюнхен ще сложи ръка и на Купата
- Компани: Искаме да върнем Купата на Германия в Мюнхен
- Хьонес: Срещу Байерн ще ни трябва изключителен мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]