Бербатов поздрави Байер за титлата
Бившият нападател на Байер Леверкузен Димитър Бербатов поздрави "асипирините“ за историческата титла на Германия. Българинът използва социалната мрежа Instagram, за да изкаже поздравленията си за футболистите на {аби Алонсо.
"Хора, знаете какво стана днес, нали? За първи път някога Байер Леверкузен, моят бивш отбор, стана шампион. Напълно заслужено, най-добрият отбор в Бундеслигата, най-добрият отбор в Европа. Толкова съм щастлив.
Начинът, по който играят футбол… ооо, напълно заслужено да са шампиони. Поздравления, обичам ви, момчета. Вие сте легенди сега. И… не забравяйте да ме поканите в края на сезона, когато празнувате. Ще се видим, обичам ви, хора“, заяви Бербатов.
- Байерн е уверен, че ще задържи Олисе въпреки слуховете за Реал Мадрид
- Олисе взе категорично решение за бъдещето си въпреки интереса на Реал Мадрид
- Барджи наруши мълчанието си за бъдещето си в Барселона
- Кьолн привлече национала на Гана Гидеон Менса със свободен трансфер
- Бивша директорка защити Майкъл Олисе: Той не е високомерен, а просто много срамежлив
- Байерн официално привлече Натаниел Браун от Айнтрахт
- Байерн официално привлече Исмаел Сайбари до 2031 година
- Обиски в Германския футболен съюз заради разследване за корупция около Евро 2024
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]