Айнтрахт няма да купува Ван де Беек
Полузащитникът Дони Ван де Беек ще се завърне от Айнтрахт Франкфурт в Манчестър Юнайтед в края на този сезон.
Нека припомним, че през януари Айнтрахт взе Ван де Беек под наем от Юнайтед с опция за закупуване за 8.5 милиона паунда.
Оттогава 26-годишният нидерландец има само шест участия в Бундеслигата, включително четири като титуляр, и не е имал никакво влияние.
Според Bild в Айнтрахт са разочаровани от Ван де Беек и вече са решили, че няма да купуват Дони от Юнайтед.
Така през лятото Ван де Беек отново ще се превърне в главоболие за "червените дяволи", които навремето купиха Дони от Аякс за 40 милиона паунда.
- Евра: Луис Енрике е мечтаният треньор за Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед осъществи контакт с цел, която би могла да замени Каземиро
- Гуардиола: Сити е готов за силен финал на сезона
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед се оплакаха от обидни публикации на AI бота Grok
- Манчестър Юнайтед няма намерение да продава Амад Диало
- Манчестър Юнайтед набеляза Маркъс Таверние – Борнемут може да го продаде за 40 млн. паунда
- Ман Юнайтед постави цена на Онана преди летния трансферен прозорец
- Ман Юнайтед рискува да изпусне две трансферни цели без място в ШЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]