Терзич: Не сме доволни от представянето и от резултата
Старши- треньорът на Борусия Дортмунд Един Терзич сподели мнението си за последния мач от 22-ия кръг на германското първенство, в който "пчелите“ завършиха наравно с Волфсбург (1:1).
"Не сме доволни нито от представянето, нито от резултата. Започнахме добре мача и успяхме да отбележим красив гол. Но не успяхме да поддържаме висок ритъм и контрол. Още преди почивката Волфсбург успя да реализира шансовете си.
През второто полувреме се получи отворен мач на различни етапи. В крайна сметка показахме повече игра и Волфсбург имаше повече опасни положения. Това ни тревожи“, заяви Терзич.
Припомняме, че след 22 кръга от немското първенство Борусия събра 41 точки и е на четвърто място. На свой ред Волфсбург спечели 24 точки и се нареди на 11-о място.
- Дортмунд изпорти 2 дузпи и пак вкара 4 на Виляреал
- Борусия ще удари „Жълтата подводница“
- Дортмунд и Щутгарт си размениха по 3 гола, Леверкузен с победа (видео)
- Адейеми води преговори с Манчестър Юнайтед и Интер
- Обкръжението на Айдеми е за трансфер в Арсенал
- Ман Юнайтед се интересува от крило на Борусия Дортмунд
- Леверкузен мачка, Дортмунд с издъгнка (видео)
- Ковач: Не можеш да правиш грешки срещу топ играчи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]