Байерн потвърди сделката с Боатенг
Байерн Мюнхен излезе със съобщение на официалната си страница, че условията по трансфера на 22-годишният защитник на Манчестър Сити и националния отбор на Германия Джером Боатенг са съгласувани и в близко време играчът ще премине в баварския клуб с четиригодишен договор, като сумата по трансфера остава в тайна. Както е известно, защитникът се присъедини към Сити през миналото лято от Хамбургер, но така и не намери място в титулярния състав, заради поредицата от контузии с които се наложи да се бори.
"Бордът на директорите на Байерн Мюнхен и борда на Манчестър Сити са постигнали споразумение за трансфер на Жером Боатенг. Боатенг, който в момента е със Сити в Лос Анджелис, се очаква през следващите няколко дни да пристигне в Мюнхен за преминаване на медицински прегледи. Тогава той ще подпише договор до юни 2015 г. Клубовете се споразумяха да не разкриват цената на трансфера", съобщава официалният сайт на Байерн Мюнхен.
- Компани: Това бе страхотна реклама за Бундеслига
- Байерн прекърши Борусия Дортмунд
- Борусия Дортмунд и Байерн Мюнхен няма да се победят
- Кейн: Не съм чувал нищо за Барселона, щастлив съм в Байерн
- Ландучи: Парма игра добре, а при нас топката не искаше да влезе
- Кейн с два гола и предизвикана дузпа: Байерн победи Франкфурт с 3:2
- Байерн удължи негативната серия на Вердер
- Защитата на Вердер ще се провали срещу атаката на Байерн
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]