Директор на Байерн анонсира преговори с Мюлер
Спортният директор на Байерн Кристоф Фройнд говори за ситуацията с договора на нападателя на отбора от Мюнхен Томас Мюлер.
"Ще започнем преговори с Мюлер през следващите няколко седмици. В момента той принадлежи на Байерн – това е безусловен факт.
Общуваме открито с него, защото той не е просто играч. Той е Томас Мюлер. Историята на отношенията между Байерн и Томас е нещо специално“, заяви Фройнд, цитиран от DAZN.
Мюлер играе за Байерн от 16 години (от 2007 г.). През този сезон нападателят изигра 14 мача за мюнхенци във всички турнири, в които отбеляза два гола и пет асистенции. Договорът на играча с германския клуб е валиден до края на юни 2024 г. Очакваната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е €12 млн. По-рано беше съобщено, че Манчестър Юнайтед се интересува от Мюлер.
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
- Компани призна, че иска да спечели Купата на Германия
- Кимих разкритикува тактиката на Арсенал
- Байерн пречупи Санкт Паули с 2 гола в добавеното време (видео)
- Райс: Направихме всичко, за да победим Байерн
- Мърсън: Арсенал направи гръмко изявление
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]