Тухел: Ще се опитаме да подсилим нашия отбор през януари
Старши- треньорът на Байерн Томас Тухел заяви, че мюнхенският клуб сериозно възнамерява да подсили състава си през зимния трансферен прозорец.
"Работим по въпроса. Ще загубим много играчи за няколко седмици през януари поради участието им в международни турнири. Имаме всичко под контрол. Ще се опитаме да подсилим нашия отбор през януари, въпреки че не е лесно“, заяви Тухел.
Припомняме, че след девет кръга на германската Бундеслига отборът на Тухел събра 23 точки и в момента е на второ място във временното класиране.
- Кейн: Това вероятно е най-добрият ми шанс да спечеля Световното първенство
- Дешан засипа с похвали Майкъл Олисе
- Реал Мадрид готви оферта от 150 милиона евро за Майкъл Олисе
- Хари Кейн: Никога не съм се чувствал по-добре преди Световно първенство
- Тотнъм преговаря с Байерн за постоянен трансфер на Жоао Палиня
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Нойер гради бизнес империя за милиони извън футбола
- Байерн се отказва от Рио Нгумоа заради твърдата позиция на Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]