Предлагат Кроос на клубове от ВЛ
Водещи клубове от Висшата лига получиха предложения за услугите на полузащитника на Реал Мадрид Тони Кроос.
Този сезон Кроос престана да бъде твърд титуляр за Реал Мадрид, влизайки от пейката в шест от 12-те си изиграни мача.
Договорът на Кроос при всички случаи изтича в края на този сезон, така че германският национал вече мисли за смяна на клуба - през януари или следващото лято.
Според Daily Star оферти за приютяване на Кроос, който навършва 34 години през януари, вече са получени от няколко водещи клуба от Висшата лига, включително Манчестър Сити, Манчестър Юнайтед, Нюкасъл и Челси.
По едно време Кроос имаше възможността да работи с мениджъра на Сити Пеп Гуардиола в Байерн. Известно е също, че Тони почти премина в Юнайтед при Дейвид Мойс.
Кроос ще помогне на Нюкасъл, който играе в Шампионска лига, да се справи с 10-месечното наказание на Сандро Тонали. И накрая, Уест Хем следи ситуацията на Тони.
- Испания понижи двама съдии на ФИФА след края на сезона
- Куртоа: Вероятно това е последното ми Световно първенство
- Мбапе: Тази Франция е по-офанзивна от отборите през 2018 и 2022 година
- Мбапе: Знаех, че Меси ще вкара, той винаги бележи
- Скаути на Реал Мадрид наблюдаваха марокански талант на Мондиал 2026
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Арда Гюлер се извини на турските фенове след ранното отпадане от Мондиал 2026
- Винисиус: Искам да направя много повече за националния отбор на Бразилия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]