Томас Мюлер може да продължи в Саудитска Арабия
Главният оперативен директор на лигата на Саудитска Арабия Карлос Нора заяви, че полузащитникът на Байерн Мюнхен Томас Мюлер може да бъде в местната лига през следващото лято.
"Може ли Мюлер да дойде в Саудитска Арабия като свободен агент през лятото на 2024 г.? Защо не? Ще приветстваме всеки, който може да повиши стойността и качеството на лигата“, заяви Нора.
Мюлер играе за Байерн от 2009 г. Интернет порталът Transfermarkt оценява стойността на футболиста на €12 млн. Този сезон футболистът участва в шест мача във всички турнири, в които отбеляза една асистенция.
Като член на националния отбор на Германия Мюлер стана победител в Световното първенство през 2014 г., бронзов медалист от Световното първенство през 2010 г., а също така два пъти спечели бронзови медали на Европейското първенство - през 2012 и 2016 г.
- Байерн Мюнхен направи зрелищен обрат срещу Майнц 05
- Байерн ще отпразнува титлата с победа над Майнц 05
- Тежък удар за Германия: Гнабри пропуска Мондиал 2026
- Джаксън се връща в Челси след наема в Байерн
- Байерн на финал за Купата след победа над Леверкузен
- Компани: Всеки трофей с Байерн е като първи
- Байерн направи обрат срещу Щутгарт и си осигури титлата в Германия
- Байерн Мюнхен губи Серж Гнабри за решителната фаза от сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]