Кейн обеща да вземе пример от Меси и Роналдо
Нападателят на Байерн Хари Кейн отговори на въпрос относно пенсионирането си.
"Знам, че когато един футболист навърши 30 години, по някаква причина хората винаги мислят за скорошния край на кариерата си. Но бих искал да играя на най-високо ниво още 7-8 години. Примерът на Роналдо, Меси, Бензема или Левандовски показва, че е абсолютно възможно да се постигнат високи резултати във футбола“, заяви Кейн.
На 12 август мюнхенският клуб обяви трансфера на Хари Кейн от Тотнъм. 30-годишният англичанин има договор с тима до юни 2027 година.
Преди да премине в Байерн, Кейн игра през цялата си кариера за отбори от английския шампионат. Родният клуб на нападателя, в който той прекара по-голямата част от професионалната си кариера е Тотнъм.
- Байерн Мюнхен направи зрелищен обрат срещу Майнц 05
- Байерн ще отпразнува титлата с победа над Майнц 05
- Тежък удар за Германия: Гнабри пропуска Мондиал 2026
- Джаксън се връща в Челси след наема в Байерн
- Байерн на финал за Купата след победа над Леверкузен
- Компани: Всеки трофей с Байерн е като първи
- Байерн направи обрат срещу Щутгарт и си осигури титлата в Германия
- Байерн Мюнхен губи Серж Гнабри за решителната фаза от сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]