Тухел обясни трансфера на Мане
Старши- треньорът на Байерн Томас Тухел говори за трансфера на сенегалския нападател Садио Мане в саудитския Ал-Насър.
"Понякога нещата не вървят така, както сте си представяли. Напълно разбирам, че сбогуването го наранява. И двамата се съгласихме, че това, което се случва в момента, не е добро, но също така, че това е най-доброто решение в настоящата ситуация за всички участници", заяви Тухел.
Мане премина в Байерн Мюнхен от Ливърпул за 32 милиона евро миналото лято. За германския клуб играчът изигра 38 мача във всички турнири, в които отбеляза 12 гола и шест асистенции.
- Кейн: Това вероятно е най-добрият ми шанс да спечеля Световното първенство
- Дешан засипа с похвали Майкъл Олисе
- Реал Мадрид готви оферта от 150 милиона евро за Майкъл Олисе
- Хари Кейн: Никога не съм се чувствал по-добре преди Световно първенство
- Тотнъм преговаря с Байерн за постоянен трансфер на Жоао Палиня
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Нойер гради бизнес империя за милиони извън футбола
- Байерн се отказва от Рио Нгумоа заради твърдата позиция на Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]